Jaké léčivé účinky pivní lázeň nabízí?

Díky kombinaci lázeňských procedur a pivního moku se zrodilo úplně nové odvětví lázeňství, a to pivní lázně. Jelikož v sobě pivo obsahuje spoustu blahodárných látek, jako jsou vitamíny riboflavin a tiamin, proteiny, sacharidy nebo kyselina listová, koupel v něm Vám pomůže zbavit se stresu, relaxovat a dostat tyto léčivé látky do těla. K lehčímu vstřebávání těchto látek slouží také teplota samotné lázně, která se pohybuje až kolem 40°C. Do koupele se ještě přidávají různě bylinné směsi a soli, díky kterým funguje celá procedura také jako aromaterapie.

Výčet všech léčivých účinků:

  • dochází k prohřívání celého těla a hlavně kloubů
  • zlepšuje se krevní oběh
  • pokožka těla se čistí
  • do těla se dostávají minerální látky, vitamíny a další důležité látky
  • zvyšuje se srdeční činnost
  • prokrvují se končetiny
  • ustupuje stres a únava

Díky další proceduře s názvem Detoxikační zábal se tělo zbaví škodlivých látek a pokožka se omladí. Masáž lávovými kameny zase skvěle uvolní svaly.

Zdravotní omezení pivních lázní Rožnov pod Radhoštěm

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm dovolí vstoupit každému. Pouze byste se měli o vhodnosti koupele v pivu poradit se svým lékařem, pokud trpíte nějakou srdeční chorobou, jako je například vysoký krevní tlak. Také byste měli s návštěvou vyčkat, pokud jste nedávno prošli závažnou operací.

Nastávající maminky si mohou lázně dopřávat do čtvrtého měsíce těhotenství, pak by měly počkat do porodu svého děťátka. Jelikož zde věkový limit neplatí, mají sem volný přístup i děti. Samozřejmě ale nesmějí pít pivo během koupele.

Pokud se Vás nic ze zmíněných omezení netýká, pak využijte této skvělé nabídky a odpočiňte si v rožnovských pivních lázních.


Kde objednat

Proč zážitek právě na Esennce.cz

Společnost Esennce ve svém internetovém obchodě na adrese www.esennce.cz nabízí nepřeberné množství zážitků a pobytů různých druhů za výhodné ceny. Mají také dlouholetou historii poskytování těchto služeb a nasbírali spoustu ocenění a referencí, mezi které patří například 1. místo v prestižní soutěži ShopRoku, certifikát Ověřeno zákazníky, APEK a Česká kvalita.

Nabízí také různé dárkové certifikáty s platností 12 měsíců, záruku vrácení peněz a další.


Proč pivní lázně Rožnov?
Fajfka Nejkrásnější pivní lázně
Fajfka Ubytování ve 4* hotelu
Fajfka Vlastní minipivovar
Fajfka Moderní wellness zóna
Fajfka Vyhlášená lázeňská cukrárna
Nejprodávanější pobyty
Pivní lázně Rožnov pro dva
Pivní lázně Rožnov pro dva
Pivní lázně Rožnov
Stylové Rožnovské pivní lázně Vám nabízí také portál PivniLazneRoznovske.cz!

Sháníte dárek pro své blízké, a rádi byste jim darovali nezapomenutelné zážitky? Dalším vhodným dárkem jsou například eurovíkendy.

© 2011 - 2024 Copyright By Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm | Vyzkoušejte také Pivni lázně Chodová Planá | Mapa stránek